Le port de Naples, lithografie van Albert Marquet. Uitgegeven in 1926 als illustratie uit Les Peintres Lithographes de Manet a Matisse. Dit kunstwerk is verschenen in een gelimiteerde oplage van 525 exemplaren.
Le port de Naples
Albert Marquet
€500
Extra informatie
| Beschikbaarheid | |
|---|---|
| Jaar van uitgave | 1926 |
| Oplage | 525 |
| Genummerd | Ongenummerd (zoals uitgegeven) |
| Signatuur | Linksonder, in de steen gesigneerd |
| Papier | Chine volant |
| Opmerking | 3e staat, met droogstempel van uitgrever |
| Portfolio | Les Peintres Lithographes de Manet a Matisse |
| Gedrukt door | La Galerie des Peintres Graveurs |
| Afmetingen | 290 x 390 mm |
| Techniek | lithografie |
| Ingelijst | zonder inlijsting |
Bestel in drie gemakkelijke stappen:
Bestelling: Vul onderstaand formulier in en bevestig daarmee uw bestelling.
Betaling: Na uw bericht mailen wij u de factuur en kunt u deze overmaken.
Verzending: Wij gaan ervan uit dat u het werk komt ophalen. Op uw verzoek kunnen wij iedere andere veilige verzending aanbieden.
U kunt ons natuurlijk ook bellen of een WhattsApp sturen op nummer 06 3038 6138 of een e-mail sturen aan info@AlnorumArt.nl
Geïnteresseerd in dit kunstwerk?
U bent welkom het kunstwerk te komen bezichtigen. Neem contact met ons op via onderstaand formulier.
U kunt ons natuurlijk ook bellen of een WhattsApp sturen op nummer 06 3038 6138 of een e-mail sturen aan info@AlnorumArt.nl
Is het kunstwerk van uw keuze al verkocht?
Dien vrijblijvend een zoekverzoek in! Wij zetten graag ons netwerk in om uw kunstwerk te vinden. Vul onderstaand formulier in:
U kunt ons natuurlijk ook bellen of een WhattsApp sturen op nummer 06 3038 6138 of een e-mail sturen aan info@AlnorumArt.nl

